שאלות הבהרה לעד המומחה

ניתוח של חוות דעת כולל מעבר על כל משפט ומשפט תוך ניתוח הטענות המרכזיות והסימוכין שצורפו לחוות הדעת, מעבר על החומר הרפואי וכן איתור וקריאת ספרות רפואית רלוונטית נוספות בתחום. מדובר בהליך אשר דורש ידע רפואי וניסיון מוכח עם חוות דעת משפטיות ולוקח זמן רב.

ננתח את חוות הדעת, את הספרות הרפואית עליה היא מסתמכת ואת הספרות הרפואית בתחום למציאת נקודות הכשל וכתיבת שאלות הבהרה אשר יערערו את אמינות קביעתו של המומחה.

 

איך אנחנו עושים את זה עבורך?

כחלק מהיותנו חברה מ'קבוצת ד"ר פרישמן', קבוצה מובילה בעולם המשפט והרפואה – יש לנו ניסיון רב ובאמתחתנו מאות טיוטות חוות דעת נזק ורשלנות שהכנו עבור רופאים בשלל התחומים, הן משני צידי המתרס והן מטעם בית המשפט. אנו מתמחים בסיכום חומר רפואי ובסקירת וסיכום ספרות רפואית ליצירת טיוטות לחוות דעת משפטיות ומודעים היטב לסוגיות הרלוונטיות בהקשר זה. באמצעות מעבר על חוות הדעת, הספרות התומכת בה, החומר הרפואי וספרות רלוונטית נוספת נייצר רשימת שאלות הבהרה אשר תערר את יסודות חוות הדעת שנכתבה בצורה המקיפה ביותר.

מבחינת סודיות רפואית

ישנו עורך דין צמוד המלווה את החברה. בתחילת העבודה אנו חותמים מולך על הסכם סודיות וכלל העובדים בחברה חתומים על הסכמי סודיות ומודעים לחשיבותם.

בנוסף, ישנו יועץ אבטחה שמלווה את החברה, כלל המערכות הדיגיטליות עומדות בתקני אבטחה החמורים ביותר לשם שמירה על חומר רפואי וישנו ארכיון נעול לשם שמירת החומר רפואי הפיזי.

צרו איתנו קשר

מקצועיות

חיזוק חוות הדעת

הפחתת שיעור הטעויות

חיסכון משמעותי בזמן והגדלת נפח העבודה