זקוקים לתרגום מסמכים רפואיים?

הצוות הרפואי של אופידוקס פה בשבילכם

באופידוקס אנו מתרגמים חומר רפואי מכל סוג, על מנת לספק פתרון מקצועי, יסודי ואמין עבור כל מי שזקוק לתרגום מסמכים רפואיים מסיבות כאלו ואחרות. 

הצוות הרפואי שלנו הכולל בוגרי לימודי רפואה יתרגם עבורכם מסמכים רפואיים כך שמצבכם הרפואי יונגש באופן מהימן למקור ובצורה היסודית ביותר, בקלות וביעילות ויאפשר לכם להיות מוכנים בצורה המיטבית ביותר לקראת התייעצות עם רופאים בחו"ל על מנת לקבל את הטיפול האיכותי והמדויק ברחבי העולם.

100%

מהלקוחות שלנו מרוצים

4000+

תרגומים שביצענו

עלינו

על אופידוקס

צוות אופידוקס מורכב מגורמים רפואיים מקצועיים, אנו מבצעים עשרות תרגומים כל חודש ללקוחות שונים.
תרגום מסמכים הוא תהליך קריטי הכולל ניתוח והערכה של מסמכים רפואיים שונים ממגוון רחב של סוגים. התרגום והפרשנות המדויקת של המסמכים ממלאים תפקיד מרכזי בסיוע לאנשי מקצוע בתחום הבריאות באבחון וניהול מצבים רפואיים שונים.

ד"ר נופר אליה

מנהלת מקצועית

בוגרת לימודי רפואה מאוניברסיטת ת"א, בעלת תואר שני בבריאות הציבור

גל ציון

מנכ"ל

בוגר לימודי כלכלה ומנע"ס ומנהל את הקשר מול כלל הרופאים העובדים עם החברה

היתרונות שלנו

פתרון לאתגרי רפואה
בינלאומיים

אופידוקס מהווה פתרון מקיף לאתגרי הרפואה הבינלאומית. שירותי התרגום הרפואי המקצועיים שלנו מאפשרים חילופי מידע רפואי חשוב ללא מגבלות לשוניות או גבולות גיאוגרפיים.

תרגום מדויק ומקצועי

בעת התייעצות עם רופאים מומחים בחו"ל, חשוב שהמידע יהיה ברור, ללא טעויות ובאופן מהימן למקור, על מנת שלא לפגום בהבנת הבעיה והמהלך הרפואי, מה שעלול בתורו להפריע בפתרון הבעיה הרפואית.

סדר וארגון

באופידוקס אנו מקפידים על סדר וארגון קפדניים בתהליכי התרגום הרפואי. פרויקטים מבוצעים בשיטתיות וארגון גבוה, תוך שמירה על לוחות זמנים וקיום שלבי ביקורת ובקרת איכות נוקשים.

אנשי מקצוע

צוות אופידוקס כולל אך ורק בוגרי לימודי רפואה מוסמכים ומנוסים, דוברי אנגלית שפת אם. התשתית האנושית המקצועית שלנו מבטיחה תרגומים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר של דיוק וידע מקצועי.

 
זמינים 24 שעות

אפשרות לתרגום תוך 24 שעות!

מה מייחד אותנו מאחרים?

צוות אופידוקס מורכב מצוות רפואי מקצועי, אנו מבצעים עשרות תרגומים כל חודש ללקוחות שונים.

מתרגמים מקצועיים: אנחנו מעסיקים בוגרי לימודי רפואה, מה שמבטיח את הבנת השפה הרפואית והטרמינולוגיה. זה מאפשר לנו לתרגם את המסמכים בדיוק רב יותר, כל זאת להבדיל מחברות המעסיקות דוברי השפה אך ללא הבנה מעמיקה בתחום.

אנחנו מתמקדים אך ורק בתחום הרפואה, ולכן ידעתינו בתחום גדול ועמוק יותר מהמתחרים.

אנחנו מספקים אפשרות לתרגומים מהירים, עד 24 שעות, מה שמאפשר ללקוחות לקבל את התוצאות במהירות וביעילות.

אנחנו מציעים אפשרויות לתרגום מותאמות, כלומר, אפשרות לסכם את החומר ולא תרגום מילה במילה. זה מסייע לקוראים להבין את התוכן בצורה מהירה ויעילה.

קבלו הצעת מחיר
תוך 60 דק'

קבלו הצעת מחיר
תוך 60 דק'

אנו מספקים שירות תרגום רפואי מעברית לאנגלית, מקצועי ומהיר, על ידי מתרגמים מעולם הרפואה – דו-לשוניים. התרגום מאפשר לכם לקבל מסמכים רפואיים מתורגמים באיכות גבוהה ביותר, ללא צורך להמתין. אנו שמים דגש על דיוק, זמינות ומקצועיות כדי לספק לכם שירות איכותי ומהיר.

שאלות נפוצות

עבורנו מקצועיות היא ערך עליון. 

צוות המתרגמים של אופידוקס מגיע מעולם הרפואה, כך שהתרגום נכתב בשפה רפואית ומאפשר לכם להעבירו תוך ידיעה ובטחון שכלל התוכן תורגם כנדרש ובאופן מהימן למקור. העבודה מתנהלת תוך הקפדה, דיוק ויסודיות מרבית. 

לעומת חברות אחרות אנחנו לא מתרגמים על ידי תוכנות אלא על ידי הצוות שלנו הכולל עובדים מעולם הרפואה, כמו כן אנחנו מתמחים בתרגום רפואי בלבד ולא בנושאים אחרים.

המנהלת המקצועית של החברה הינה נופר אליה – בוגרת לימודי רפואה מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני בבריאות ציבור, כלל העובדים שלנו הינם מעולם הרפואה.

אנו נשלח אליכם את המסמך המתורגם למייל שהשארתם בעת הפנייה.

העלות לשירות שלנו היא 200 ש"ח לפי 250 מילים בעמוד, ומינימום הזמנה של 600 ש"ח. נוכל לספק הצעת מחיר מדויקת לאחר קבלת המסמכים הרפואיים שלכם.

ישנה תוספת עלות של 100 ש"ח לתרגום דחוף.

לציין כי במקרים חריגים שבו התוכן לא ברור / תוכן הדורש מאמץ שונה מהרגיל התמחור ישתנה.

אם יש לך מסמכים רפואיים כמו תוצאות בדיקות, דו"חות רפואיים או פענוחי בדיקות שצריך להפיק מהם תועלת – לדוגמה, לצורך התייעצות עם רופא מומחה בחו"ל, בדיקות מעבדה בחו"ל, ניתוחים בחו"ל וכדומה, כאשר נותן השירות אינו דובר עברית, סביר שתצטרכו להשתמש בשירות תרגום רפואי מקצועי. 

אנחנו פה להבטיח שיבינו את המסמכים הרפואיים שלכם בצורה הנכונה והמדויקת ביותר.

 

ניתן לשלוח לנו את המסמכים הרפואיים דרך הטופס הייעודי ואנו נשלח הצעת מחיר תוך 15 דקות , לחלופין, ניתן להשאיר פרטים ב'צור קשר' ואנו ניצור קשר בהקדם או ליצור איתנו קשר בווטסאפ.

אנו מתחייבים שתרגום של עד 40 עמודים יוחזר תוך 5 ימי עסקים ומעל ל-40 עמודים, עד 14 ימי עסקים. 

ישנה אפשרות להחזרת התרגום תוך 24 שעות בתוספת תשלום.

אמינות: כלל העובדים בחברה חתומים על הסכמי סודיות וכרופאים גם מודעים לחשיבותם.

גישה מוגבלת: חשוב לנו לוודא שהמידע נגיש רק לאנשים המורשים והזכאים בלבד. אנחנו שומרים על בקרת גישה למידע ומסייעים למנוע גישה למידע מאנשים שאינם רשאים.

פרוטוקולים ואבטחה: אנו עובדים עם פרוטוקולי אבטחה מתקדמים כגון הצפנת SSL שמבטיחים שהמידע שנמסר אלינו נשמר בסודיות מוחלטת.

מחיקת המידע: לאחר הסיום של תהליך התרגום, ניתן לבקש מאיתנו להשמיד את המידע הרפואי או לא לשמור אותו, בהתאם לבחירתך (בכל אופן הקבצים ימחקו אוטומטית בתוך שלושה חודשים).

צוות אופידוקס עושה את כלל המאמצים בכדי לשמור על סודיות רפואית ולהבטיח שהמידע שנמסר לנו יישמר באופן מאובטח ובמסגרת החוק והתקנות העדכניות. 

ביקורות

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

אנחנו מחויבים לספק לכם שירות תרגום רפואי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. נעשה את המיטב כדי להבטיח שתקבלו תוצאות מדויקות, ומהירות בכל פרויקט שתבחרו לפנות אלינו לגביו. שביעות רצון הלקוחות שלנו היא עדיפות אצלנו, ונעמוד בכל פרטי ההזמנה וההתנהלות בצורה מקצועית ושיתופית עם כל לקוח.