אופידוקס – שירות תרגום מקצועי של מסמכים רפואיים

שיתוף הכתבה:

חברת אופידוקס היא חברת תרגום המתמחה באופן בלעדי בתרגום מסמכים רפואיים מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית. החברה נוסדה ב-2019 על ידי נופר אליה, בוגרת לימודי רפואה בעל תואר ראשון במדעי הטבע ותואר שני בניהול הציבור אשר זיהתה את הצורך בשירות תרגום רפואי איכותי ומקצועי בישראל.

צוות מומחים בתחום הרפואי

אנחנו מעסיקים צוות מתרגמים מוסמכים ומנוסים בתחום הרפואה, המתרגמים שלנו הם אקדמאים ובעלי ניסיון רב בתחום הרפואה. לחברה נגישות למשאבים רפואיים כגון מילונים ומאגרי מונחים שמסייעים לתרגום מדויק. המתרגמים שולטים באופן מושלם בטרמינולוגיה ובסגנון השפה הרפואית.

תרגום מגוון מסמכים רפואיים

תרגום מקיף של סוגי מסמכים שונים אופידוקס מתמחה בתרגום של מסמכים רפואיים מגוונים כמו מחקרים ופרסומים רפואיים, נהלים וטפסים רפואיים, דוחות רפואיים, בדיקות ופענוחים בתחום הרפואה, עלוני הסבר של תרופות ועוד. החברה עובדת עם גופים ציבוריים ופרטיים כמו קופות חולים, בתי חולים, חברות תרופות, מכוני מחקר ועוד שזקוקים לתרגומים רפואיים מהימנים.

תרגום מקצועי ואמין

שירות מקצועי עם דיוק וסודיות מוחלטים, אופידוקס שמה דגש על תרגום מדויק ואיכותי תוך הקפדה יתרה על הדיוק הרפואי בהתאם למקור. החברה שומרת על סודיות מוחלטת של כל המסמכים.

יתרון נוסף הוא עמידה בלוחות זמנים קצרים גם למסמכים גדולים הודות להיכרות המעמיקה של המתרגמים עם התחום.

לסיכום

אופידוקס מהווה כתובת מהימנה ומקצועית לכל גורם הזקוק לתרגום רפואי לעברית. ההתמחות הבלעדית של החברה בתחום הרפואי מבטיחה שירות איכותי ומדויק עבור הלקוחות.

להזמנת תרגום מצוות הרופאים של אופידוקס
מאמרים ומידע נוסף