סקירת ספרות בעניין קשר סיבתי /לצורך גיבוי חוות דעת

במקום לבזבז שעות רבות בלעבור על מקורות הספרות השונים, לקרוא עשרות מאמרים, לאתר את המאמרים הרלוונטיים, לסכם, לתרגם ולענות על השאלה הנידונה – אנו יכולים לעשות זאת בשבילך.

אנו מייצרים סיכום כללי של הנושא המבוקש וסיכום ממוזג של הספרות המקצועית שאותרה תוך הסבר קצר על המאמרים הרלוונטיים ותיאור המחקר או מסקנות המאמר בהתאם לנידון בסקירה, כל זאת תוך מתן מענה על הצורך שלשמו בוצעה הסקירה.

במידת הצורך נוכל לנתח את המקרה הרפואי לחפש נקודות תורפה ולתמוך בעזרת ספרות כך שתוכל/י להתנגד לחוות דעת בצורה יעילה ומקצועית, נוכל לענות על שאלות של הוכחת או שלילת קשר סיבתי עבור מקרים רפואיים שונים והאם הם נבדקו בספרות הרפואית הרלוונטית לתחום התמחותך.

נסקור את הספרות נענה על השאלה של בדיקת קשר סיבתי, ונבסס אותה על פי הדגשים שיינתנו על ידך כך שתוכל להתקדם לחוות דעת / לסתור חוות דעת נגדית.

השירות ניתן כמענה לצרכים שונים החל ממציאת או שלילת קשר סיבתי בין א' ל-ב', הוכחת או סתירת טענת רשלנות, תמיכה או התנגדות לנטען בחוות דעת, יצירת שאלות הבהרה על בסיס ספרות רפואית וכדומה.

באילו מקורות מידע אתם משתמשים

לשם סקירת הספרות הצוות הרפואי שלנו נעזר במקורות הידועים כדוגמת PUBMED, EBSCO, Embase, Medline, UpToDate ודומיהם. בנוסף, אנו משתמשים בספרי רפואה בתחומי ההתמחות השונים, בכתבי עת ספציפיים הרלוונטיים לכל תחום וכן בהנחיות הגורמים הרשמיים השונים בארץ ובעולם. אין מקור רפואי שאין לחברת אופידוקס גישה אליו.

איך אנחנו עושים את זה עבורך?

עובדי אופידוקס העורכים את סקירות הספרות מגיעים מרקע רפואי מחקרי ועוסקים בכתיבת חוות דעת משפטיות ביום יום, מה שיוצר את השילוב המושלם שבין ההבנה הרפואית בהיבט התיאורטי, ההבנה הרפואית בהיבט הקליני, הבנת עולם הספרות הרפואית, ידע בחיפוש ואיתור ספרות רלוונטית והבנת ההקשר הסיבתי ברמה המשפטית. כל זאת בשילוב עם הידע הרב והניסיון והמערך השלם שקיים באופידוקס יוצר את התשתית הטובה ביותר ליצירת סקירות ספרות לצרכים רפואיים-משפטיים.

צרו איתנו קשר

מקצועיות

חיזוק חוות הדעת

הפחתת שיעור הטעויות

חיסכון משמעותי בזמן והגדלת נפח העבודה