אודותינו

אופידוקס הוקמה במטרה לספק שירותים מקצועיים לרופאים לצורך הקלה על פעולתם ועבודתם השוטפת.

אנחנו שואפים לספק שירות רחב ככל האפשר בצורה המקצועית, המדויקת והיסודית ביותר וזאת על מנת לאפשר מעטפת מותאמת אישית לכל רופא ורופאה. על מנת לעשות כן, החברה מעסיקה צוות רפואי הכולל רופאים, בעלי דוקטורט בתחומי הפרא-רפואה, סטאז'רים וזאת מתוך הבנת הצורך באנשים עם זיקה לתחום וידע רלוונטי מה שמאפשר לנו לספק את השירות בצורה הטובה ביותר ולתת את המענה המקצועי ביותר.

כל עובד חדש באופידוקס, נדרש לישר קו ונרתם לעבוד איתנו על פי הערכים ואמות המידה שלנו. ערכים אלו מובילים אותנו, נותנים לנו השראה ומעודדים אותנו להתקדם ולהשתפר. בעיננו, הערכים הם אבני היסוד אשר מרכיבים את התרבות הארגונית של החברה ומנחים את פיתוח הכלים ושיטות הניהול והם שמתווים את ההתנהלות של כל עובדי החברה ומנהליה – הן בעשיה המקצועית והן בעבודה מולכם, הלקוחות.

יש לנו באופידוקס את הניסיון והידע שמאפשרים לייעל את עבודתכם ולקצר את זמני הגשת חוות הדעת במקצועיות ויסודיות. המומחיות שלנו היא עולם חוות הדעת, אנו עוסקים כדרך קבע בסיכום חומר רפואי וספרות רפואית וכותבים עשרות עד מאות טיוטות לחוות דעת בנזק ורשלנות רפואית בכל חודש בחודשו, עבור כלל המומחים שעובדים איתנו. באמצעות השירותים שלנו, תוכלו לחסוך גם אתם, כמו כלל לקוחותינו, זמן יקר, לייעל את עבודתכם ואף במידה ותרצו להתפנות להגדיל את כמויות העבודה.

אנו עובדים כיום עם עשרות רופאים מומחים בשלל התחומים, מסכמים עבורם חומר רפואי, מבצעים סקירות ספרות לבחינת מקרים רפואיים, כותבים טיוטות לחוות דעת רשלנות ועוד מגוון שירותים שונים כאשר המטרה הינה לייעל את עבודתך ולחסוך לך זמן יקר.

אנחנו בחברת אופידוקס יוזמים עולם שירותים חדש שלא קיים כיום בשוק ומזמינים אותך להתנסות בשירות שלנו ולחוות את היתרונות שלו. חשוב לציין שאין אף רופא/ה שהתנסה בשירות ולא המשיך להשתמש בו.

בנוסף אנו מציעים שירותי תרגום רפואי לכל צורך – מוזמנים לאתר החדש לקבלת פרטים נוספים.

צרו איתנו קשר

050-999-0461

אנחנו נותנים שירות מקצועי לעשרות רופאים מומחים כל חודש

חברת 'אופידוקס' הוקמה במטרה לספק שירותים מקצועיים לרופאים הכותבים חוות דעת משפטיות, ולהקל עליהם במילוי עבודתם השוטפת. אנחנו עובדים כיום עם עשרות רופאים בשלל ההתמחויות ומספקים שירות מקצועי ויעיל

לקבלת פרטים נוספים

הערכים שלנו

יסודיות

עבודה תוך הקפדה, דיוק וכיסוי כל הדרישות הקיימות בכל דבר שיש לבצעו או לעשותו באופן מעמיק ומקיף ולצד עשייה מוקפדת בהתאם.

דייקנות

הקפדה על לוחות זמנים הן בביצוע עבודות והן בסיפוק תמורה ללקוחות או עובדים תוך עמידה על הסכמים, ותקשורת אישית וכנה.

למידה והתחדשות

למידה, ייעול תהליכים והפקת לקחים חדשים באופן יזום ואינטנסיבי, תוך השקעת זמן ומשאבים ללמידת הסביבה ותמורות שונות שחלות בשוק על מנת להבטיח ניהול ושירות איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו.

מקצועיות

פעילות המבוססת על ידיעה והבנה של התחום הרלוונטי המושגת באמצעות למידה ושיפור מתמידים בביצועים וביכולת. בנוסף, קיימת המחויבות לפעול במיומנות גבוהה ועל פי אמות מידה מוגדרות מראש, הכוללות תכנון מושכל, ביצוע מוקפד ומדויק והפקת לקחים.