טיוטת חוות דעת רשלנות רפואית

ייתכן ובתיק רפואי ומשפטי יהיו עשרות, מאות ואף אלפי מסמכים אשר מתארים את המקרה הרפואי, את השתלשלות האירועים ואת עברו הרפואי של המטופל. 

קריאה ומעבר על החומר הנ"ל יכולה לקחת זמן רב שאינו הכרחי לאור העובדה שבהכנת חוות דעת משפטית כלל אין צורך במלוא התיעוד, אלא רק בחומר הרלוונטי לתיק התביעה ולתחום התמחותך. אנו נכתוב ונבסס את הרשלנות הרפואית על פי הדגשים שיינתנו על ידך כך שלא תצטרך לעבור על אלפי עמודים ולתמלל אותם.

השירות שלנו – הכנת טיוטת חוות דעת

הצוות הרפואי שלנו הכולל רופאים מתמחים יעבור על החומר הרפואי והספרות הרפואית הרלוונטית. אנו נייצר את פרשת המקרה על בסיס החומר הרפואי שהתקבל בתיק ונדיין את המקרה על פי הספרות הרפואית הרלוונטית והפרקטיקה הרפואית המקובלת, לחוות דעת ראשונית או נגדית. במידת הצורך נוסיף פרק מושגים על בסיס הספרות.

איך אנחנו עושים את זה עבורך?

כחלק מהיותנו חלק מקבוצת ד"ר פרישמן, קבוצה מובילה בעולם המשפט והרפואה – יש לנו ניסיון רב ובאמתחתנו מאות טיוטות חוות דעת רשלנות שהכנו עבור רופאים בשלל התחומים. אנו מתמחים בסיכום חומר רפואי ובסקירת וסיכום ספרות רפואית ליצירת טיוטות לחוות דעת, אנו לא קובעים את דעתך בתיק כמומחה ולא את אחוזי הנכות או הקשר הסיבתי – אלא אנו מכינים עבורך את הקרקע הנוחה ביותר לחתימת חוות דעתך ביעילות ומקצועיות כל זאת על פי הדגשים והדרישות שלך, ובאמצעות הספרות התואמת את המקרה.

מבחינת סודיות רפואית

ישנו עורך דין צמוד המלווה את החברה. בתחילת העבודה אנו חותמים מולך על הסכם סודיות וכלל העובדים בחברה חתומים על הסכמי סודיות ומודעים לחשיבותם.

בנוסף, ישנו יועץ אבטחה שמלווה את החברה, כלל המערכות הדיגיטליות עומדות בתקני אבטחה החמורים ביותר לשם שמירה על חומר רפואי וישנו ארכיון נעול לשם שמירת החומר רפואי הפיזי.

צרו איתנו קשר

מקצועיות

חיזוק חוות הדעת

הפחתת שיעור הטעויות

חיסכון משמעותי בזמן והגדלת נפח העבודה