סיכום חומר רפואי לחוות דעת נזק

ייתכן ובתיק רפואי ומשפטי יהיו עשרות, מאות ואף אלפי מסמכים אשר מתארים את המקרה הרפואי, את השתלשלות האירועים ואת עברו הרפואי של המטופל. 

קריאה ומעבר על החומר הנ"ל יכולה לקחת זמן רב שאינו הכרחי לאור העובדה שבהכנת חוות דעת משפטית כלל אין צורך במלוא התיעוד, אלא רק בחומר הרלוונטי לתיק התביעה ולתחום התמחותך.

השירות שלנו – הכנת טיוטת חוות דעת

סיכום התיק הרפואי ליצירת בסיס ראשוני לחוות הדעת (כולל רשימת התיעוד הרפואי, השתלשלות האירועים, ציטוט/סיכום תיעוד רלוונטי למקרה, ציטוט/סיכום עבר רפואי רלוונטי למקרה, סיכום רקע רפואי, סיכום דוחות ביטוח לאומי, סיכום מסקנות מחוות דעת נוספות בתיק). 

החומר הרלוונטי יסוכם לכל תיק בהקשר לתביעה הנידונה והדגשים שיובאו על ידך, בצורה מקצועית, ברורה ומסודרת ויועבר אליך בצורה הנוחה עבורך, לפי בחירתך.

איך אנחנו עושים את זה עבורך?

כחלק מהיותנו חברה מ'קבוצת ד"ר פרישמן', קבוצה מובילה בעולם המשפט והרפואה – יש לנו ניסיון רב ובאמתחתנו מאות טיוטות חוות דעת שהכנו עבור רופאים בשלל התחומים. 

אנו מתמחים בסיכום חומר רפואי ויצירת טיוטות לכתיבת חוות דעת, אנו לא קובעים את דעתך בתיק כמומחה ולא את אחוזי הנכות או הקשר הסיבתי – אלא אנו מכינים עבורך את הקרקע הנוחה ביותר לחתימת חוות דעתך ביעילות ומקצועיות כל זאת על פי הדגשים והדרישות שלך.

השירות שלנו ניתן בהתאמה אישית, ניתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם על מנת להבין לעומק את הצורך המבוקש ולתת מענה מדויק.

מבחינת סודיות רפואית

ישנו עורך דין צמוד המלווה את החברה. בתחילת העבודה אנו חותמים מולך על הסכם סודיות וכלל העובדים בחברה חתומים על הסכמי סודיות ומודעים לחשיבותם.

בנוסף, ישנו יועץ אבטחה שמלווה את החברה, כלל המערכות הדיגיטליות עומדות בתקני אבטחה החמורים ביותר לשם שמירה על חומר רפואי וישנו ארכיון נעול לשם שמירת החומר רפואי הפיזי.

צרו איתנו קשר

מקצועיות

חיזוק חוות הדעת

הפחתת שיעור הטעויות

חיסכון משמעותי בזמן והגדלת נפח העבודה